معرفی شهر بابلسر


بابلسر یکی از شهرهای ساحلی و قدیمی استان مازندران در شمال ایران و در فاصله 230کیلومتری از شهرتهران در دشت های دامنه رشته کوه البرز واقع شده است .نام این شهر درگذشته مشهدسر بوده که بعد از گذرسال ها به بابلسر تغییر نام یافته است .بابلسر امروزه با داشتن امکانات فراوان گردشگری و تفریحی در زمره شهرهای توریستی پرطرفدار استان میباشد. مجاورت با شهرک های صاحب نام همچون دریا کنار و خزر شهر و همچنین وجود بندر ماهیگیری و همجواری با بندر تجاری فریدونکنار از ویژگی های دیگر این شهر می باشد . دسترسی به شهر بابلسر از بزرگراههای کناره و فیروزکوه و همچنین ازمحور هراز امکان پذیر می باشد.

 

معرفی پروژه


پروژه درنا بیستمین پروژه اجرایی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال در استان های مازندران ،گلستان و تهران می باشد و همچنین ششمین پروژه اجرایی شرکت در شهربابلسر است .
این مجموعه در زمینی به مساحت تقریبی 11000 مترمربع ودر 6بلوک 5 طبقه بر روی پیلوت احداث گردیده است. طراحی و استقرار بلوک ها به گونه ای می باشد که بیشترین بهره وری از فضا حاصل شده است .تراکم ساختمانی کم و مشاعات نسبتا" زیاد این مجموعه امکان ایجاد فضای سبز گسترده و دسترسی های فراخ را فراهم نموده که از مزایای بارز این مجموعه در مقایسه با سایر مجموعه ها می باشد. این پروژه درخیابان نخست وزیری که یکی از مناطق لوکس و نوساز شهربا امکان دسترسی آسان به دریا و مرکز شهراست در حال ساخت می باشد.امکانات پروژهدفتر هیئت مدیرهفضای سبزسنای بخارجکوزینگهبانیپارک بازی کودکانبرق اظطراری

آدرس : استان مازندران، شهرستان بابلسر ، بلوار طالقانی ، خیابان نخست وزیری ، جنب خوابگاه دانشجویی ، مجتمع مسکونی درنا